Çalışmaların Düzenlenmesi ve Kesin Kayıt Hakkında Bilgi

Değerli Araştırmacımız,

Future Learning 2016 Konferansı’mız yaklaşıyor. Sizlere aşağıdaki hatırlatmaları yapmak isteriz.

Çalışmanızın bildiri özet kitapçığında basılabilmesi, konferansımızın destekçi dergilerinde yayımlanmak üzere değerlendirme sürecine dahil edilebilmesi ve konferans programındaki yerinizin kesinleşmesi için 31 Ağustos 2016 tarihine kadar yapılması gerekenler aşağıda sıralanmıştır:

1. Çalışmaların düzenlenmesi

  • Çalışmanızın son halinin doc ya da docx uzantılı versiyonunun futurelearning.submission@gmail.com adresine, konu kısmında çalışmanın başlığı ve submission no olacak biçimde, gönderilmesi gerekmektedir.
  • TAM METİN OLARAK KABUL EDİLEN ÇALIŞMALAR İÇİN: Çalışmayı konferansta sunacak yazarın adı ve soyadı ile iletişim bilgilerinin de mailde belirtilmesi gerekmektedir.
  • POSTER OLARAK KABUL EDİLEN ÇALIŞMALAR İÇİN: Çalışmanın, http://fl2016.istanbul.edu.tr/?page_id=6495 bağlantısındaki şablona uygun olarak poster versiyonunun basılı bir biçimde konferansa hazır bulunması gerekmektedir.

2. Ödeme ve kesin kayıt

Kayıt formunun doldurulması ve ödemenin en geç aynı tarihe kadar yapılması ve dekontun futurelearning.register@gmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir. Ödeme detayları için http://fl2016.istanbul.edu.tr/?page_id=6495 linkini ziyaret edebilirsiniz.

Erken kayıt dönemimiz 31 Ağustos 2016’ya kadar uzatılmıştır.

Saygılarımızla,
FL Sekreterya

17/08/2016
751 defa okundu

İstanbul Üniversitesi

34452 Beyazıt/Fatih-İstanbul

Tel: 0 (212) 440 00 00